Zkušenosti s náplastmi liberty : Jak jsem pomohla dceři se zlomeným prstem

Ahoj všichni,

Zaprvé, moje 16letá dcera mě zabije, pokud zjistí, že jsem to zveřejnila. Ale... můj dům, moje pravidla! :)

Školní rok plný úrazů

Školní rok skončil pro mou dceru nešťastně. Když spadla na schodišti, zlomila si velký palec na noze. Je to velmi důležitý prst pro rovnováhu, a tak bylo období léčení docela náročné. V té době jsem sice slyšela o léčivých náplastech, ale nepořídila jsem je.

Další zranění

Včera (06.08.2023) jsem měla nejdelší směnu své zdravotnické kariéry - 19 hodin. Během směny jsem dostala zprávu od dcery: „Mami, myslím, že jsem si zase zlomila prst při fotbale.“ Byla jsem trochu rozrušená, protože jsem nemohla poskytnout potřebnou péči svému "miminku".

Rychlé řešení s náplastmi

Navrhla jsem jí, aby použila kombinaci náplastí - náplast Liberty, náplast Freedom a náplast Defense. Samozřejmě, jako každá jiná teenagerka, řekla "ne". Připomněla jsem jí, že jsem matka imigrantka a je v jejím nejlepším zájmu řídit se mými návrhy.

Výsledky léčby

Nyní jsou následující fotografie pořízené 24 hodin od sebe. Výsledky jsou naprosto úžasné.

 

Doporučení

Tyto náplasti se ukázaly jako velmi účinné při léčbě zranění. Pokud máte podobné problémy, rozhodně doporučuji vyzkoušet kombinaci náplastí Liberty, Freedom a Defense. Díky nim jsme se vyhnuli komplikacím a dcera se rychle zotavuje.

Doufám, že tyto zkušenosti pomohou i vám při léčbě zranění vašich dětí.