Pro zdravotníky

SUPER NÁPLASTI

 

Odemkněte super schopnosti zdravotní péče s technologií Super Patch!

Jako zdravotníci rozumíte neuvěřitelným schopnostem lidského těla a jeho největšího orgánu, naší kůže. Je to pozoruhodný obranný systém proti vetřelcům, jako jsou bakterie, regulátor tělesné teploty a brána k hmatovým vjemům. Ve skutečnosti Nobelova cena uznala lékaře, kteří odhalili tajemství smyslového vnímání naší kůže. Představte si vnitřní fungování vaší pokožky jako vysoce efektivní tým.

Zde je návod jak začít pomáhat zde

Když se vaše pokožka setká s horkými, studenými nebo hmatovými vjemy, tito pilní pracovníci pošlou životně důležité zprávy do vašeho mozku. Jsou známé jako „převodníky“ nebo „iontové kanály“ a jsou klíčem k revoluční technologii, kterou propagovala společnost Super Patch Company. Naše špičková technologie, důkladně ověřená klinickými studiemi a recenzovanými publikacemi, je pro zdravotníky, jako jste vy, zásadní změnou.

jak mužeme pomoct_1

 

Jak funguje Super Patch?

Chápeme, že vaše mysl hraje klíčovou roli při regulaci fyziologie vašeho těla. Autonomní nervový systém a další neuronové sítě fungují jako složité počítačové programy kontrolující každý aspekt vaší fyzické pohody, od zvládání bolesti až po kvalitu spánku.

Faktory jako nemoc, stres, zranění nebo vlivy prostředí však mohou tyto sítě narušit nebo poškodit a ovlivnit vaše celkové zdraví.

 

naplasti

Připojte se k revoluci Super Patch a odemkněte superschopnosti zdravotní péče ještě dnes. Zažijte s námi budoucnost zdraví, wellness a výkonu!

Chcete pomáhat?  Návod jak začít zde

 

Super vědecká účinnost super záplat

Zlepšení spánku a kvality života po použití haptického vibrotaktilního spouštěče

Stažení

Haptic Vibrotaktile Trigger Technology – narušení neuromatrix pro snížení intenzity bolesti a rušení

Stažení

Aktivace plantárních neuroreceptorů při zlepšení celkové klinické funkce a snížení bolesti a ztuhlosti u TKA – studie RCT

Stažení

Zlepšení rovnováhy a stability pomocí nové senzorické aplikace – technologie haptického vibračního spouštění

Stažení

Zlepšení sportovního výkonu

Stažení

Změny v elektroencefalogramu (EEG) – Neuromatrix a modulace bolesti – Vibrotaktile Trigger Technology

Stažení
 

Účinek aktivace dermatomového neurobodu na bolest při diabetické neuropatii nohou

Stažení

 


 

Proč spolupracovat se Super Patch?

Jste připraveni na revoluci v péči o pacienty? Nehledejte nic jiného než The Super Patch, herní doplněk k vaší sadě nástrojů pro lepší zdravotní výsledky. Zde je důvod, proč byste měli našim pacientům doporučit naše produkty:

100% bez drog

S The Super Patch můžete svým pacientům poskytnout účinná řešení, aniž byste se spoléhali na léky. Rozlučte se s vedlejšími účinky a obavami ze závislosti.

Zvýhodněné ceny pro zdravotníky.

Vážíme si vašeho závazku k blahu pacientů. Užijte si zvýhodněné ceny jako zdravotník, díky čemuž je The Super Patch ještě dostupnější.

Cenově dostupné

Chápeme důležitost nákladově efektivních řešení ve zdravotnictví. Super Patch je nejen efektivní, ale také šetrný k rozpočtu.

Žádná komorbidita

Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly bezproblémově integrovány do jakéhokoli léčebného plánu a zajistily, že nebudou narušovat stávající zdravotní stav vašeho pacienta.

Lepší výsledky pro pacienty

Witness zlepšil výsledky pacientů pomocí The Super Patch. Jeho inovativní technologie zvyšuje účinnost léčby, takže vaše práce je snadnější a přínosnější.

Snadné použití

Zefektivněte své léčebné plány pomocí našich uživatelsky přívětivých produktů. Pacienti mohou jednoduše aplikovat The Super Patch bez jakýchkoli potíží.

Žádné kontraindikace

Buďte v klidu s vědomím, že The Super Patch nemá žádné kontraindikace, takže je bezpečný pro širokou škálu pacientů, bez ohledu na jejich anamnézu.

Způsoby použití pro vyšší shodu

Super Patch nabízí všestranné aplikace, které podporují komplianci pacienta. Přizpůsobit léčebné plány individuálním potřebám, což vede k lepší adherenci.

Soulad s profesionálními znalostmi

Produkty Super Patch jsou 100% v souladu s vaší odborností jako zdravotníka. Doplňují vaše léčebné strategie a zvyšují vaši schopnost poskytovat špičkovou péči.

Registrováno FDA

Důvěřujte nejvyšší úrovni regulačního schválení. Super Patch je registrován u FDA, což vám i vašim pacientům poskytuje klid.

Non-Habit Forming

Řešte obavy pacientů ze závislosti. Naše produkty nevytvářejí návyk a zajišťují bezpečný a udržitelný přístup k léčbě.

Podporováno výzkumem

Buďte si jisti, že The Super Patch je podporován rozsáhlým výzkumem, který zajišťuje jeho účinnost a bezpečnost v klinických podmínkách.


Snadnost implementace

Super Patch má specializovaný tým na podporu našich profesionálních partnerů v oblasti zdraví. Jsme od nás vzdáleni pouze telefonátem nebo e-mailem, abychom vám pomohli implementovat Super Patch do vaší rušné praxe.

 

 

 

Cenová dostupnost s ekonomickým přínosem

Ve společnosti Super Patch víme, že provozování rušné praxe je časově náročné a drahé, a proto jsme vytvořili ekonomický model, aby byl Super Patch pro naše zdravotníky dostupný a ziskový.

Produkty Super Patch si může dovolit téměř každý klient a jsou skvělým doplňkem každé profesionální praxe. Jako zdravotník budete těžit z úžasných velkoobchodních cen, když je budete nosit ve své praxi, a také budete mít příležitost získat další příjem z online odkupů od vašich klientů.

 

 

Záruka super opravy a udržitelnost

Produkty Super Patch přicházejí s úžasnou 30denní zárukou vrácení peněz pro vaše klienty, takže se nikdy nemusíte starat o nic menšího než o 100% spokojenost zákazníků, navíc protože platnost Super Patch nevyprší, nikdy se nemusíte starat o správu zastaralých zásob. . Super Patch je vždy k dispozici a je dobré jít pro vaše klienty.

 

 


Co říkají zdravotníci o Super Patch?

Poslechněte si od předních odborníků, proč milují Super Patch a jak pomáhá jejich pacientům a praxi!

 

The Science of Super Patch od Johna Brenkuse

Super náplast pro zdravotníky ft. Carrie Lupoli

Super náplast pro zdravotníky ft. Dr. Anna Toker

Super Patch Rapid Fire s Markem a Jayem

Super Patch Focus and Flow s Markem - Carrie

Super Patch - Svoboda od Caba s Markem-Jayem a Carrie

Super Patch - Gut Health Mark M - Carrie - Dr Anna Toker - Jay Dhaliwal

Super Patch Ignite s Mark-Carrie a Jayem

Super Patch- Mark MacDonald- John Brinkus- Jay Dhaliwal

Jak funguje REM Super Patch

Jak funguje Freedom Super Patch

Super Patch - Brent Bishop

Jak funguje Liberty Super Patch

Jak funguje Victory Super Patch