Recenze: Na dovolené je s námi i jeden malý cestovatel

Naše letošní dovolená byla plná dobrodružství a nových zážitků. Byla s námi i naše malá ratolest, která již procestovala letadla, vlaky a autobusy. Ovšem cestování autem pro něj bylo něco zcela nového a nečekaného.

První jízda autem - nepříjemné překvapení

Když jsme se vydali na první cestu autem, čekala nás nepříjemná zkušenost. Naše cesta na letiště trvala hodinu a malý cestovatel, který nebyl zvyklý na auto, začal brzy zvracet. Nikdo to nečekal a chudák hodně brečel. Byla to pro něj i pro nás stresující situace.

Opakování nepříjemností

Bohužel, situace se opakovala i při další jízdě. Opět zvracení a pláč. Byli jsme zoufalí a přemýšleli jsme, jak tuto situaci řešit. V tu chvíli nás napadlo vyzkoušet nějaký lék na nevolnost, jako je Kinedryl.

Zázrak jménem Liberty

Nakonec jsme dostali doporučení vyzkoušet náplasti Liberty. A to byl opravdový zázrak! Naše dítě začalo snášet cestování autem naprosto bez problémů. Nejenže už nezvracelo, ale dokonce při jízdě i klidně spalo. Bylo to pro nás obrovské ulehčení.

Fotografie - zachycení místa s náplastí

Pro ty, kteří by se chtěli podívat, kde jsme náplast aplikovali, přikládáme fotografii. Je třeba poznamenat, že náplast byla na místě již 24 hodin, a po spánku už nebyla úplně vyrovnaná. Fotografie byla pořízena těsně před sundáním.

 

Závěr

Cestování s malými dětmi může být náročné, zvláště když nejsou zvyklé na všechny druhy dopravy. Náplast Liberty se pro nás stala neocenitelným pomocníkem a zajištění klidného a pohodlného cestování. Pokud máte podobné problémy, rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Těšíme se na další dobrodružství bez obav z nevolnosti a pláče.