o Super Patch Company

Dostane vás do kondice.

Věříme v sílu lidského těla a mysli a ve schopnost využít tuto sílu k dosažení úžasných věcí, aniž bychom ji dočasně oklamávali. Proto jsme se rozhodli vytvořit rychle působící, snadno použitelná a cestovatelská řešení, která vám pomohou žít lepší a šťastnější život - a to bez použití léků.

Naše cesta začala s touhou pomáhat lidem překonat každodenní výzvy a boje pomocí jednoduchého a snadno dostupného řešení.

A co může být jednoduššího než plácnout po náplasti?

I když byla myšlenka jednoduchá, výzkum, věda a aplikace vibrotaktilní technologie změnila obyčejnou náplast v Super Patch.

Věříme, že wellness patří všem a mělo by být prosté a jednoduché. Proto poskytujeme neinvazivní řešení bez léků, která poskytují stejné fyzické výhody jako tradičnější volně prodejné alternativy - a to bez škodlivých vedlejších účinků. Naše vědecky ověřená technologie vám přináší výsledky, které můžete cítit, a na které se můžete spolehnout.

Všechny naše náplasti jsou dermatologicky testovány a schváleny, aby byly bezpečné a snadno použitelné každý den. Jsou bez léků, bez parabenů, bez lepku, bez latexu, hypoalergenní, bez GMO a certifikovány jako bezpečné pro vaši pokožku.

S našimi produkty můžete být jistí, že dostanete bezpečnou a účinnou péči, která je šetrná k vaší pokožce a tělu.

      Jak Technologie Super Patche Funguje?

Technologie uvnitř Super Patch má jedinečně uspořádané hřebeny, které vypadají jako QR kód, když se tyto hřebeny dotknou naší pokožky, naše buňky vysílají jedinečné signály, které interagují s nervovým systémem našeho těla.

Vynálezce těchto náplastí objevil různé signály, které pracují s fyzickými, mentálními a emocionálními funkcemi těla, každá jiná Super náplast má jedinečný rýhovaný vzor (QR kódy), který pomáhá s širokou škálou přínosů pro zdraví a výkonnost.

Zde v odkazu registrace pro evropskou unii zde

      Jak Používáte Technologii Super Patch?

Použití technologie Super Patch nemůže být jednodušší! Technologie je strategicky umístěna na všech produktech tak, aby byly v kontaktu s vaší kůží, čímž spouští vibrotaktilní stimulaci.

      Je Technologie Super Patch Bezpečná?

Ano! Technologie Super Patch byla strategicky studována a navržena tak, aby poskytovala 100% přírodní a neinvazivní řešení bez léků pro lidi, kteří zvládají bolest, rovnováhu a problémy s pohyblivostí, a od té doby vyvinuli mnoho dalších řešení, která pomáhají zlepšit kvalitu života více lidí. . Navíc účinky jsou téměř okamžité!

      Jaké Jsou Vaše Zásady Vracení?

Super Patch nabízí plnou 30denní záruku vrácení peněz, což vám dává spoustu času vyzkoušet produkt a vyzkoušet si výhody z první ruky.