Pleť

lumi

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
lumi
Super patch Lumi - Zdravá nálepka pleť
Novinka
Kód: 46/14

Pro Váš Ošetřovací Režim. Tato zdravotnická pomůcka je průlomovou náplastí, která dodává zdraví a živost vaší pleti bez nutnosti užívání léků. Díky svým přírodním složkám podporuje hydrataci, regeneraci a ochranu pleti. Stačí ji jednoduše aplikovat, nechat působit a užívat si krásnou pleť, která...

 
od 824 Kč

Zářivá pleť bez nutnosti zásahů či léků - díky Lumi Super Patch  zdravotnická pomůcka

Toužíte po zářivé pleti bez složitých zákroků? S náplastí Lumi Patch můžete podpořit svůj ošetřovací režim jednoduše a přirozeně. Stačí jen dodržovat vyváženou stravu, pravidelný pohyb, dostatečnou hydrataci a odpovídající odpočinek. Přijměte holistický přístup k péči o svou pleť a začněte cestu ke zdravějšímu a žádanému vzhledu. S našimi Super Náplastmi je spokojenost zaručena.

Proč zvolit Lumi Super Patch zdravotnická pomůcka:

Revoluční technologie: Lumi Super Patch využívá neinvazivní technologii, která podporuje vaši péči o pleť bez použití léků či invazivních postupů.

Komplexní péče o pleť: Získání zářivé pleti není jen o povrchu. S Lumi Super Patch spojeným s vyváženou stravou, pravidelným cvičením, dostatečnou hydratací a odpočinkem dosáhnete skutečné proměny. Celostní přístup je klíčem k trvalému zdraví vaší pleti.

 

Zdravá a zářivá pleť není nedosažitelným snem. S Lumi Super Patch a holistickým přístupem k péči o pleť a blahu můžete tento cíl dosáhnout snadněji než kdy jindy. Přidejte se k nám na cestě k žádanému vzhledu a sebevědomí!

kombinujte
nemáme
super patch