Zkušenost a recenze od Klárky  Jak mi náplasti freedom pomohly s bolestí ruky

Zkušenost a recenze od Klárky  Jak mi náplasti freedom pomohly s bolestí ruky

Ahoj všichni,

Ráda bych se s vámi podělila o svou osobní zkušenost s náplastmi, které mi opravdu překvapily svou rychlou účinností. Upřímně, vůbec jsem nečekala, že by náplasti mohly takhle rychle zabrat! Teď lituji, že jsem nezačala používat náplasti hned od pondělí, kdy mě začala bolet ruka.

Bolest ruky v práci

Pracuji v automobilce, takže mé ruce jsou neustále v zápřahu. Před časem mě začala bolet pravá ruka, hlavně kolem palce. Přemýšlela jsem, jestli jde o zánět šlach nebo jen o namožení. Druhý den mi ruka šíleně otekla a bolel mě každý pohyb.

Rychlá pomoc s náplastmi

Rozhodla jsem se vyzkoušet náplasti a lepila jsem náplast Defense, která stačila jeden den na odstranění otoku. Poté jsem dva dny používala náplast Freedom na bolest. Výsledek byl úžasný! Po třech dnech byla ruka bez otoku a bolesti.

Výsledek a doporučení

Přikládám i fotografie před a po, ale nevím, jestli budou použitelné, protože jsem to špatně nafotila. Myslela jsem, že mě místo dovolené čeká běhání po doktorech, ale díky náplastem jsem si mohla užít zasloužený odpočinek.

 

Pokud máte podobné problémy s bolestí rukou, záněty šlach nebo namožením, rozhodně doporučuji vyzkoušet náplasti Defense a Freedom. Pomohly mi rychle a efektivně, takže věřím, že mohou pomoci i vám.